У цій статті ми підготували для Вас великий вибір оригінальних побажань в дорогу своїми словами, до сліз. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Безхмарного неба і не спала інтуїції.

Нехай твоя дорога буде завжди – головною!

Твоя поїздка нехай будь буде хорошою і безтурботним. Хочу побажати тобі найкращою дороги, без неприємностей, а лише з приємними враженнями. Візьми з собою тільки гарний настрій, а все погане залиш позаду!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Від щирого серця бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень і тільки позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Поспішаю побажати легкого і щасливої ​​дороги! Нехай ніякі обставини, негаразди і проблеми Ніяк не застануть зненацька! Нехай дорога здасться приємним, маленьким пригодою!

Нехай біла смуга на твоєму шляху буде чітким і рівним, а зустрічний транспорт не порушує безпечний рух!

У тебе попереду далеку дорогу – це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалим, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Тримай курс на успіх і удачу!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Бажаю тобі в дорозі не втратити багаж, голову і самовладання, а якщо раптом втратиш шкарпетки, то їх ще можна купити)

Дивіться також