У цій статті ми підготували для Вас великий вибір кращих побажань в дорогу у прозі, до сліз. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Чи не купити хорошу погоду і добре самопочуття, зате можна бути у відмінній компанії і з хорошим настроєм! Бажаю щасливої ​​дороги, реалізації задуманого і уникнути будь-яких неприємностей!

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилину я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після будь-якої розлуки неодмінно буде зустріч!

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Земля кругла і скільки б людина не йшов, він обов’язково повернеться. Не варто сумувати, проводжаючи, потрібно радіти, що скоро ми неодмінно зустрінемося. Я бажаю тобі доброго шляху, попутного вітру, безхмарного неба, рівною дороги і якнайшвидшого повернення. Я тебе чекаю.

Емоційного тобі комфорту.

Успішною поїздки і благополучного повернення!

Безхмарного неба і не спала інтуїції.

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Ясної погоди і попутного вітру!

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

У тебе попереду далеку дорогу – це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалим, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Дивіться також