У цій статті ми підготували для Вас великий вибір кращих компліментів дівчині своїми словами, у прозі. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Дорога моя спокусниця, через твою дивовижної краси я осліп і втратив дар мови. Але навіть німий я буду навіки відданий своїй єдиній музи. Я з нетерпінням чекаю твоїх чарівних поцілунків, ніжних обіймів і теплих слів! Авось, функції мого організму прийдуть в норму!

Поблизу є аеропорт або це просто моє серце злітає при вигляді таких очей?

Ти сіяєш, як сонце, кличеш слідом за собою, як вільний вітер, даруєш посмішку і радість, як теплий травневий дощ.

Знаєш чому я найщасливіша людина? У мене є ти!

Моє життя було сірим і нудним, а завдяки тобі вона наповнилася яскравими фарбами.

Хочу бути поруч і зігрівати тебе, вкриваючи ніжно і пристрасно від усього світу. Люблю твої очі і губи, твої плечі і руки. Мрію довго блукати з тобою по вулицях, слухаючи ніжну музику твого голосу.

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти зводиш мене з розуму.

Твої очі як наркотик – хочеться дивитися в них все життя.

Ти, як сонце, висвітлюєш будь-яке суспільство, і ніби діамант маєш різні грані. Тобою хочеться захоплюватися, наслідувати, дружити і насолоджуватися твоїм спілкуванням.

Рідкісний квітка так граціозний як ти, тендітна, ніжна і романтична. В тобі скромність ромашки і шик троянди, екстравагантність орхідеї і чарівність незабудки.

Я так люблю твої очі! Люблю, коли ти дивишся на мене теплим, ласкавим поглядом – і на душі відразу стає ясно і радісно! Люблю, коли ти дивишся на мене лукаво і очі твої немов сміються і дражнять мене! Люблю, коли ти даруєш любов у погляді – хочеться просто потонути в океані ніжності твоїх бездонних очей …

Я неодмінно повинен подякувати твоїх батьків, за те, що вони справили на світло таку красу!

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі – блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!

Про твою доброту всім відомо. Вона як великий ковток свіжого повітря в цьому забрудненому світі.

Ти прекрасна господиня і відмінно справляєшся з усіма домашніми клопотами.

Коли в небі гроза і капає дощ я згадую тебе. і відразу ж в моєму серці літають метелики, світить сонце.

Дивіться також