У цій статті ми підготували для Вас великий вибір оригінальних компліментів дівчині у прозі, до сліз. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Твої красиві, привабливі губи змушують моє серце робити сальто.

Я вважаю, що твоя краса гідна золотої корони!

Тобі ні Амур, ні Купідон не потрібні; можеш серце стрілами своїх вій проткнути.

Ти незвичайна, такий інший, як ти, немає.

Поки ти спала, я тихенько захоплювався твоєю красою!

У моїх очах ти найкрасивіша і ніжна жінка в усьому світі. Я люблю тебе.

Ти вбила мене своєю красою!

Бездоганне відчуття стилю, справжня краса і внутрішня гармонія, вишуканість і шик, доброта і порядність, впевненість і наполегливість, ти – просто чудова людина!

Ти – чудо з чудес, добра казка, чудова картина, весела пісня, в тебе маса талантів, з тобою хочеться танцювати і насолоджуватися кожною миттю життя, ти – незвичайна людина.

Моє сонечко, спасибі тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю нескінченну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тобі море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Я не п’яний, просто п’яний твоєю красою.

Спасибі, що дозволяєш бути поруч з тобою і насолоджуватися твоєї красою!

Твоє волосся, немов золотистий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

З кожним роком твоя краса багатше і яскравіше, а мудрість глибше і проникливіше.

Таке відчуття, що в твоїх милих руках зосереджена доброта: від твоїх дотиків стає тепло і затишно.

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя улюблена. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим людиною. Ти навчила мене літати. Я захоплююся і милуюся тобою кожен раз. Ти для мене світло у віконці, я завжди хочу бути з тобою. Коли ти поруч, я від щастя просто таю. Я люблю тебе, моє сонечко і сподіваюся на взаємність. Нехай тобі завжди посміхається доля, нехай збувається твоя заповітна мрія, нехай буде у тебе все відмінно, адже ти гідна найкращого.

Я так люблю твої очі! Люблю, коли ти дивишся на мене теплим, ласкавим поглядом – і на душі відразу стає ясно і радісно! Люблю, коли ти дивишся на мене лукаво і очі твої немов сміються і дражнять мене! Люблю, коли ти даруєш любов у погляді – хочеться просто потонути в океані ніжності твоїх бездонних очей …

Дивіться також