У цій статті ми підготували для Вас великий вибір компліментів жінці . Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

З тебе можна писати картини, наскільки ти прекрасна.

Ти казкова королева!

Потрібно працювати, а в голові тільки твій образ і хочеться займатися не всім цим …

Твої очі – найдобріші і виразні.

Коли я дивлюся на тебе, в моїй душі тепло, а по тілу пробігають тисячі приємних мурашок.

Я завжди мріяв про таку дівчині, як ти, моя любов. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. З думкою про тебе я прокидаюся і засинаю. Тобою я дихаю і живу. Доля мені подарувала просто королівський подарунок. Мила, ти гідна лише найкращих компліментів, з твоєю красотою ніхто не зрівняється. Коли ми разом – все навколо розквітає, навіть взимку. А без тебе все осоружно: і світанок, і місяць, і зірки, і навіть сонечко світить сумно і понуро. Я сумую за тобою, моя любов, повертайся скоріше.

Кохана, безцінна, карколомна моя! Я можу говорити, думати і мріяти про тебе нескінченно.

Немає в світі такого слова, яким я міг би описати свою любов до тебе.

Твоєї привабливості може позаздрити кожен.

Ніколи не вмів говорити іноземною мовою, але при вигляді тебе мій голос видає дивні незрозумілі мені звуки, немов я іноземець.

Ти – моя богиня!

Перед красою твого обличчя тьмяніють навіть риси прекрасної Клеопатри. Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в найкращому настрої. У тебе немає недоліків, ти – приклад ідеальної жінки, в якої дивним чином поєдналися краса і доброта – самий рідкісний коктейль.

Твоя любов до мене як хвилі в морі: іноді спокійна, а іноді бурхлива, але, головне – вона є.

Ти – людина з великої літери – це «раз», ти – еталон краси і всередині, і зовні – це «два», ти – справжній талант і автор всього прекрасного – це «три». Просто знай це.

Твоє волосся і зачіска завжди приголомшливо виглядають.

Мені здається, що всі красиві вірші і пісні складені тільки про твою лише красі.

Ти дуже розумна і красива. Ці дві якості рідко поєднуються, але ти саме така

Кохана, ти гідна найпрекрасніших компліментів і захоплення. Я закохався в тебе з першого разу. Ти просто дівчина моєї мрії. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, і твій пристрасний поцілунок зачаровують мене.

Дивіться також