У цій статті ми підготували для Вас великий вибір щирих компліментів жінці українською. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Твій запах просто магічний і вабить. Я лечу на нього, як метелик летить до світла.

Я не хотів би жити, ніж жити без твоєї любові.

Найтепліші, ніжні слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найпрекрасніша дівчина на світі.

Мені пощастило знайти скарб, про який все життя мріяв. Я зрозумів це, побачивши тебе.

Ти талановитий, чудова людина, гідний поваги і навіть наслідування. Висловлюю тобі свій «респект», ти вмієш тримати обіцянки!

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будя сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, змушуючи забувати про все, крім любові!

Не знаю, що саме мене так захоплює в тобі, але я готовий пащу до твоїх ніг і стати вічним рабом твоєї краси.

Ти захоплююча! Ні тебе прекрасніше!

Моя улюблена, ти найкраща, найкрасивіша і найпрекрасніша жінка в цьому світі. Я дуже сильно тебе люблю, моя маленька.

У світі мільярди дівчат, але Ви змогли подати себе всім такий, щоб носити звання особливою!

Ось це так! Мені пощастило познайомитися з найкрасивішою жінкою на світі!

Твої очі просто чарівні!

Мені здається що саме з тобою я зміг би обійти всю планету, створити сім’ю і стати по-справжньому щасливим!

Мила, прекрасна жінка – ти як ніжний бутон царських кольорів, як ранкова крапля роси, як схід сонця прекрасна. твоя краса зачаровує і кружляє голову, доброта здатна розтопити вікові льоди, а велике серце торкнутися саму черству душу. Будь коханою і безтурботним!

У мене впевненість на всі 100, що в моєму житті не було б ніякого сенсу не будь тебе.

Я ніколи не зустрічав таких чарівних очей, як у тебе.

Я зовсім не хотів сказати, що ти краще за всіх. Насправді це інші гірше тебе.

Єдина відмінність між винятковим і дивним – це що виходить від тебе доброта.

Ти справжній джерело доброти, щастя і радості!

Від твоєї краси захоплює дух!

Компліменти жінці своїми словами

Компліменти жінці до сліз

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в мою холостяцьке життя. Ти запалила в моєму серці любов, і вона розгорається тепер величезним вогненним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, скучаю і сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти – сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі все, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти гідна цього.

Дивіться також