У цій статті ми підготували для Вас великий вибір сучасних компліментів чоловіку своїми словами, до сліз. Вони нікого не залишать байдужим і зроблять цей день краще.

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Ти дуже чуйний і уважний до мене, я ціную твою думку і вміння знаходити оптимальні рішення найскладніших питань в будь-якій ситуації.

Ніхто не ідеальний, але ти – унікальний!

Тобі можна довіритися у всьому. З тобою хоч на край світу!

Ти дивовижна людина! Я так пишаюся тобою!

Ти справжній чоловік! Таких, насправді, дуже мало. Я дуже рада, що ти знаходишся поруч зі мною.

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

У тебе завжди є що сказати, щоб підтримати розмову. Тобі так легко вдається завести розмову навіть з незнайомими людьми.

У тебе є талант, який дозволяє найбільш нецікаве заняття перетворити в захоплюючий захід.

Ти такий надійний – мені з тобою дуже добре.

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню …

Твій поцілунок з ранку рятує мене від смутку цілий день.

Мені здається, в тебе склалися мужність, вірність і сталь! Ти самий справжній – в тобі ні краплі брехні, ні краплі фальші!

Я абсолютно впевнена, що у тебе вийде це зробити краще, ніж у кого б то не було. Ти кращий!.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

Твій голос такий незвичайний.

Твій розум не знає конкуренції, а доброта не має меж!

Дивіться також